Populiariausi apgyvendinimo variantai Lietuvos pajūryje

Populiariausi apgyvendinimo variantai Lietuvos pajūryje

Atostogos pajūryje yra puiki galimybė pabėgti nuo rutinos. Saulė ir jūra – tai puikus derinys, kurį dievina dažnas lietuvis. Vis dėlto, jeigu planuojate atostogas pajūryje, greičiausiai susidūrėte su dilema, kur apsigyventi.

Ką tokiu atveju daryti? Pirmiausia, įvertinkite savo finansines galimybes – kiek jūs galite sumokėti daugiausiai už vieną, dvi ar keturias nakvynes? Taip pat apsvarstykite, kam pirmiausia teiktumėte pirmenybę – paprastai kambario lovai ir dušui ar patogiems viešbučio apartamentams su puikiu vonios kambariu, nemokamais pusryčiais ir SPA.

Kad būtų lengviau apsispręsti, pateikiame populiariausius apgyvendinimo variantus Lietuvos pajūryje.

Butas – tiems, kas nori jaustis kaip namie

Turbūt vienas iš populiariausių apgyvendinimo variantų yra butas. Dviejų, trijų, keturių ar penkių kambarių – galima išsinuomoti bet kokio dydžio butą. Šis variantas yra ypač aktualus tiems, kurie pailsėti į pajūrį vyksta su draugais. Dažniausiai už bet kokio dydžio butą yra sumokama tam tikra pinigų suma, o ją patogu padalinti į kelias dalis.

Dar vienas buto privalumas – nuosava virtuvė ir vonios kambarys, kurį tenka dalintis tik su tais, su kuriais gyveni. Tie, kurie nenori valgyti tik kavinėse, džiaugiasi virtuvės teikiamais privalumais. Ryte nereikia niekur skubėti, nes pusryčius galima pasigaminti vietoje. Šį privalumą įvertino ir šeimos, atvykusios į pajūrį su mažais vaikais.

Viešbutis – patogių atostogų gerbėjams

Jeigu jūs trokštate patogių ir tikrų atostogų, rinkitės viešbutį. Jų privalumai – patogi lova, nuosavas vonios kambarys ir dažniausiai netoli ar pačiame centre, 300 – 700 metrų iki pajūrio. Viešbučiai gali pasiūlyti ne tik jaukią nakvynę, bet ir sočius pusryčius, SPA malonumus, palydovinę televiziją ir nuostabų vaizdą pro langą. Kai kurie viešbučiai turi savo barus arba netoli jų yra įvairių barų, restoranų ar naktinių klubų, todėl pramogos yra labai lengvai pasiekiamos. Pasirinkusieji viešbutį niekada nesigaili, nes gauna tokias atostogas, apie kurias svajojo.

Jeigu ir jūs norite išbandyti viešbučio teikiamus malonumus, įsivertinkite savo finansinę padėtį. Jei nakvynei nenorite išleisti daug pinigų, vadinasi, viešbutis bus ne jūsų kišenei. Tie, kurie dar nežino, kur atostogaus, bet dar neapsisprendžia, ar keliauti į pajūrį, apie viešbutį gali pamiršti. Vasaros sezono metu viešbučiai būna pilnutėliai, nors geriau paieškojus galima atrasti kelis variantus, bet brangiai. Tokiu atveju pabandykite susirasti kelionių agentūrų siūlomus pajūrio viešbučius arba įsigykite dovanų kuponą nakvynei viešbutyje ir taip sutaupysite.

Kambarys pas „bobutes“ – rizikinga ir populiaru

Dar vienas labai populiarus apgyvendinimo variantas pajūryje – tai kambarys pas „bobutes“. „Bobutės“ – tai pensinio amžiaus moterys, kurios norėdamos prisidurti prie savo pajamų kelis eurus, siūlo įvairaus dydžio kambarius. Šios moterys apie savo siūlomą paslaugą nekalba internete – dažniausiai jas galima išvysti įvažiuojant į Palangą, kur jos sėdi prie didelių skelbimo plakatų ir laukia atvykėlių. Tokį apgyvendinimo būdą dažniausiai renkasi norintys sutaupyti, nes tai yra viena iš pigiausių nakvynių pajūrio kurorte.

Ką galima rasti tokiame kambaryje įsikūrus kelioms nakvynėms? Lovą ir bendras patalpas – vonios kambarį, tualetą, virtuvę. Prabangos bei išskirtinio patogumo čia nerasite, nes tokių kambarių šeimininkai pasirūpino tik elementariausiais dalykais.

Toks apgyvendinimo būdas gali būti rizikingas – vis dėlto, net ir sumokėjus mažą kainą, galite rasti visai ne tai, apie ką svajojote. Kartais tokius kambarius siūlančių žmonių galima ir nė neišvysti, jeigu visi kambariai būna perpildyti.

Ne visada kambariai yra netoli paplūdimio, todėl iki ten gali tekti įveikti nemenką kelio atkarpą. Jeigu jūsų tai negąsdina, galite drąsiai rinktis tokį apgyvendinimo būdą ir patirti nuotykių, apie kuriuos nė nepagalvojote!


Komentarai išjungti.